Eğitmen Eğitimi

Eğitmen Eğitimi

 

Mental Aritmetik Sertifika Programı

Bu bölüm, mental aritmetik eğitmeni yetiştirmeyi amaçlayan bir bilgi - uygulama aktarımı ve eğitmenlik gelişimi programıdır. Amaç, eğitmen adayına mental aritmetik eğitimi ile ilgili öğretim ve eğitmenlik becerilerinin kazandırılmasıdır. Bunun için, mental aritmetik eğitiminin müfredatı, ders işleyiş, materyallerin kullanımı ve eğitimin nasıl anlatıldığının bilgisi verilmektedir. Yapılan uygulamalarla, sunum ve eğitim beceri gelişimi sağlanmaktadır. Eğitim süresince yapılacak uygulamalarda eğitmen adayına sürekli örnek soru çözümleriyle geri bildirim verilecektir.

Neden Biz?

Mental Aritmetik konusunda yetkinliği olmayan birçok kişinin, eğitim sertifikası verdiğini iddia eden birçok kurumun vereceği sertifika için yüksek ücretler alırken, Vera Mental sertifikasyon için çok makul bir ücret talep etmekte ve ayrıca size eğitim seti, reklam, tanıtım ve danışmanlık konusunda kendi bilgi birikimi ve imkanları ile destek vermektedir. Ayrıca VERA MENTAL ARİTMETİK'ten alacağınız sertifika piyasa şartlarına sizi en iyi hazırlayan bir içeriktedir

 

Eğitime Katılanların Kazanımları

· Yeni bir çalışma alanı olanMental Aritmetik'den başka ek bir eğitim almaya ihtiyaç duymadan eğitim verebilecek noktaya geleceksiniz. · Öğrencilerde Mental Aritmetik yöntemlerini rahat bir şekilde uygulatabilecek ve öğreteceksiniz. · Bir diğer en önemli kazanım ise bu eğitimleri alanında uzman eğitmenler aracılığıyla VERA Mental Aritmetik'ten sertifikalı olarak alacaksınız. · Mental Aritmetik Eğitimi sonunda 5-12 yaş grubu öğrencilere bu eğitimi verebilceksiniz.

 

Kimler Katılmalı ?

· Sınıf öğretmenleri Öğretmenleri

· Okul öncesi Öğretmenleri

· Matematik ve Fen öğretmenleri

· Öğretmenler

· Eğitim ve danışmanlık şirketlerine artı kurs açmak isteyenler,

· Eğitim işiyle uğraşacak üniversite mezunları

· Profesyonel eğitimci olmak isteyenler