Online Uzaktan Eğitim

Online Uzaktan Eğitim

 

Vera Mental Arimtik Uzaktan Eğitim Programı:

Eğitim için kursa gitmeye zaman bulamayanlar veya ulaşım güçlüğü çekenler, bulundukları köy, ilçe ve illerde kendilerine uygun kurs bulamayanlar için ONLINE dersler hazırlanmıştır. Dünyanın her yerinden VERA Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi programı için başvuracak adaylar bu programa dahil olabilirler.Programa katılmak isteyen adaylar ile ilgili herhangi bir mezuniyet şartı aranmaz.

 

Uzaktan Mental Artimetik Eğitmen Eğitmine Katılım Aadımları :

*Katılım için ilk olarak merkez ofisi arayabilirsiniz.

*Katılım bildirme ve Ödeme takvimi gibi prosedürlerinizi tamamladıktan sonra, sizler tarafından merkez ofisimize bildireceğiniz kargo adresinize diğer yüzüye eğitimde verien tüm materyaller gönderilecektir.

 

*Bu aşamadan sonra sizlere özel olara hazırlanmış sanal sınıflrımıda  yapılacak online ( canlı ) eğitim programı için tarih gün ve saat verilecektir.Eğitim tarih gün ve saatinin sizlerin uygunluğuna göre belirlenmesine dikkat edilecektir.

*Belirlenen gün ve saate göre eğitmen eğitimi programına başlanacaktır.

 

EĞİTİMİN BİTİMİNDEN SONRA ULUSLARARASI MENTAL ARİTMETİK EĞİTMEN SERTİFİKASI ADRESİNİZE 1 HAFTA İÇİNDE GÖNDERİLECEKTİR.

 

Uzaktan eğitm sistemimiz Skyp gibi programlarla DEĞİL, tamamen profesyonel hazırlamış eğitimciyi görebiliceğiniz , sorılarınızı canlı sorabiliceğiniz , aynı zamanda size anlattğı sunumu takip edebiliceğini sanal ders anlatım tahtası ve aynı amada sınıf arkadaşlarınız il bilgi alış veriinde bulunabiliceğiniz Sanal Sınıftır.

 

Sanal Sınıflar:

Sanal sınıflarımızda, bir kursiyer kursta neler yapabiliyorsa aynılarını yapabilir: arkadaşına soru sorabilir, sınıf arkadaşlarının sordukları sorulara cevap verebilir, tahtaya yazı yazabilir, Parmak kaldırabilir, öğretmene sorularını yöneltebilir.